ZOEKENGO

Mijn winkelwagen
0 items 0,00

Meest verkochte producten
1.

HP Compaq 65W Laptop Adapter Smart Pin

2.

15.6 inch LED Scherm Glossy Links

3.

HP Pavilion dv4 dv5 dv6 G50 G60 G61 G70 G71



Behuizingen
Computers
DVD Branders
Geheugen
Harde Schijven
Inkt
Laptop
Laptop Accu
Laptop Adapters
Laptop DC Jack
Acer
Asus
Dell
HP Compaq
Samsung
Sony
Toshiba
Laptop Schermen
Laptop Toetsenbord
Moederborden
Monitors
Netwerk
Printers
Processors
SmartPhones
Videokaarten
Voedingen
Webcams
Service & Reparatie




Home   >  Laptop DC Jack   >  Acer   >  PJ038

PJ038 art. PJ038-165

Prijs 9,00

Specificaties

Type

PJ038

Connector

5.5 x 1.65 mm

Conditie

Nieuw

Garantie

1 Jaar

Compatible Notebooks o.a.

Acer Aspire 2350 series
Acer Aspire 3100 series
Acer Aspire 3650 series
Acer Aspire 3690 series
Acer Aspire 4320 series
Acer Aspire 4720 series
Acer Aspire 4720Z
Acer Aspire 5050
Acer Aspire 5050 series
Acer Aspire 5051AWXMi
Acer Aspire 5053NWXMi
Acer Aspire 5053WXMi
Acer Aspire 5054
Acer Aspire 5054WXMi
Acer Aspire 5070 series
Acer Aspire 5100 series
Acer Aspire 5101 series
Acer Aspire 5102 series
Acer Aspire 5103 series
Acer Aspire 5110 series
Acer Aspire 5600 series
Acer Aspire 5601 series
Acer Aspire 5601Z
Acer Aspire 5610
Acer Aspire 5610 series
Acer Aspire 5610AWLMI
Acer Aspire 5610NWLMi
Acer Aspire 5610WLMi
Acer Aspire 5610Z
Acer Aspire 5610ZWLMi
Acer Aspire 5611
Acer Aspire 5611AWLMi
Acer Aspire 5611WLMi
Acer Aspire 5611ZWLMi
Acer Aspire 5612
Acer Aspire 5612AWLMI
Acer Aspire 5612NWLCi
Acer Aspire 5612NWLMi
Acer Aspire 5612NWXMi
Acer Aspire 5612WLCi
Acer Aspire 5612WLMi
Acer Aspire 5612WXMi
Acer Aspire 5612ZWLMi
Acer Aspire 5613
Acer Aspire 5613WLMi
Acer Aspire 5613ZWLMi-2048
Acer Aspire 5630
Acer Aspire 5630 series
Acer Aspire 5630WLMi
Acer Aspire 5630Z
Acer Aspire 5632
Acer Aspire 5632WLMi
Acer Aspire 5633
Acer Aspire 5633NWLMi
Acer Aspire 5633WLMi
Acer Aspire 5633WXMi
Acer Aspire 5634
Acer Aspire 5634WLMi
Acer Aspire 5635
Acer Aspire 5635WLMi
Acer Aspire 5680 series
Acer Aspire 9500 series
Acer Aspire 9502
Acer Aspire 9502 series
Acer Aspire 9502WLMi
Acer Aspire 9502WSMi
Acer Aspire 9502WSMib
Acer Aspire One A150
Acer Aspire One A150 Series
Acer Aspire One A150-1049
Acer Aspire One A150-1249
Acer Aspire One A150-1382
Acer Aspire One A150-1447
Acer Aspire One A150-1493
Acer Aspire One A150-1532
Acer Aspire One A150-1570
Acer Aspire One A150-1983
Acer Aspire One A150-AB
Acer Aspire One A150-AB-1GB
Acer Aspire One A150-AW-1GB
Acer Aspire One A150-BB1
Acer Aspire One A150-BB-1GB
Acer Aspire One A150-BB-512
Acer Aspire One A150-BGB
Acer Aspire One A150-BGB-1GB
Acer Aspire One A150-BK1
Acer Aspire One A150-BK-6L
Acer Aspire One A150-BP-1GB
Acer Aspire One A150-BW
Acer Aspire One A150-BW-1GB
Acer Aspire One A150-BW-512
Acer Aspire One A150L
Acer Aspire One A150X
Acer Aspire One ZG5
Acer Emachines E525
Acer Emachines E525-573G16Mi
Acer Emachines E525-902G16Mi
Acer eMachines E725
Acer Emachines E725-423G25Mi
Acer Emachines E725-434G32Mi
Acer Extensa 5010
Acer Extensa 5200
Acer Extensa 5220
Acer Extensa 5220 series
Acer Extensa 5220-050508Mi
Acer Extensa 5220-051G08MI
Acer Extensa 5220-101G08Mi
Acer Extensa 5220-1A1G12Mi
Acer Extensa 5220-201G08Mi
Acer Extensa 5220-301G08Mi
Acer Extensa 5410
Acer Extensa 5510Z
Acer Extensa 5520G
Acer Travelmate 2350 series
Acer Travelmate 2450 series
Acer Travelmate 2490 series
Acer Travelmate 290
Acer Travelmate 290e
Acer Travelmate 4200 series
Acer Travelmate 5520
Acer Travelmate 5520 series
Acer Travelmate 5520-401G12Mi
Acer Travelmate 5520-501G16M
Acer Travelmate 5520-501G16Mi
Acer Travelmate 5520-5030
Acer Travelmate 5520-5313
Acer Travelmate 5520-5424
Acer Travelmate 5520-5A1G16Mi
Acer Travelmate 5520-6A1G08Mi
Acer Travelmate 5520-6A1G16Mi
Acer Travelmate 5520-6A2G12Mi
Acer Travelmate 5520-7A2G16Mi
Acer Travelmate 5520G
Acer Travelmate 5520G-402G16Mi